Przyjdź na mecz i wygraj nagrodę!

W niedzielę w samo południe lubawianie rozegrają kolejny mecz ligowy. Dla kibiców obecnych na tym spotkaniu przygotowaliśmy mały konkurs.

Każdy kibic, który pojawi się na jutrzejszym meczu będzie mógł wziąć udział w naszej zabawie. Wystarczy odebrać karteczkę z numerem, który będzie się znajdował przy stoliku spikera. W przerwie spotkania zostanie wylosowany jeden numerek, a szczęśliwy wybraniec otrzyma od nas lustro. Zachęcamy do przybycia na stadion i wzięcia udziału, przewidywane sa równiez konkursy przez zarząd klubu.

Zachęcamy także wszystkich sympatyków Motoru do polubienia naszego konta na facebooku. Odbywają się tam konkursy, w których można wygrać karnety na nowy sezon. Prowadzone są także krótkie relacje live z meczów naszej drużyny, tak aby każdy kibic był na bieżąco z wynikiem.

<- Oficjalne konto na facebooku