Pierwsza porażka Motoru

Błękitni Orneta 1:0 Motor Lubawa (1:0)

W meczu 3. kolejki rozgrywek ligowych Motor Lubawa uległ na wyjeździe Błękitnym Orneta 0:1. Zwycięskiego gola dla gospodarzy w 7. minucie zdobył Sławecki.

Motorowcy źle rozpoczęli spotkanie w Ornecie. Już w 7. minucie po dalekim wykopie bramkarza Błękitnych piłkę przejął Patryk Chodkowki, który dograł piłkę w pole karne Jacka Malanowskiego, a tam futbolówkę bez problemu w siatce umieścił Tomasz Sławecki.

Od 67. minucie lubawianie grali w przewadze, po tym jak drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartę zobaczył strzelec bramki - Sławecki. Niestety osłabienie rywali nie przyniosło rezultatu. Gospodarze utrzymali wynik do ostatniego gwizdka sędziego i odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.