Co słychać w klubie?

Rozgrywki IV ligi warmińsko-mazurskiej inaugurują już w najbliższy weekend. Motor Lubawa sezon 2015/16 rozpoczyna od wyjazdu do Susza, gdzie zmierzy się z miejscową Unią. Przez ostatni czas w klubie doszło do kilku istotnych zmian.

Przede wszystkim od 8 lipca 2015 roku funkcję prezesa pełni dobrze znany w Lubawie Marek Olejniczak. Przywrócona została także dawna nazwa klubu z Szynaka Motor Lubawa, na MLKS Motor Lubawa. Trenerem pierwszej drużyny pozostał Arkadiusz Matz. Podczas przygotowań do nowego sezonu "Motorowcy" rozegrali trzy mecze kontrolne. W pierwszym ulegli Sparcie Brodnica 0:5, w kolejnym przegrali ze Startem Działdowo 0:2, a w ostatnim pokonali Orzeł Ulnowo 10:3. Do zespołu dołączyło trzech nowych zawodników: napastnik Tomasz Śnieżawski z Huraganu Morąg, pomocnik Mateusz Kruszewski z Lidera Złotowo i obrońca Patryk Wodzicki z GKS-u Wikielec. Sprawdzani są także dwaj pomocnicy: Roman Śnieżawski (Warmiak Łukta) i Zbigniew Marchlewski (Pisa Barczewo), a także obrońca Andrzej Burchart (Sokół Ostróda). W najbliższym czasie poznamy ostateczną kadrę Motoru Lubawa na nowy sezon, o nowościach będziemy na bieżąco informować.