Szóste zwycięstwo Motoru. Lubawianie na drugim miejscu w tabeli !

Start Kozłowo 2:3 Motor Lubawa (2:2)

W miniony weekend Motor Lubawa odniósł szóste zwycięstwo w tym sezonie. W meczu 9. kolejki rozgrywek Motorowcy pokonali na wyjeździe Start Kozłowo 3:2. Gole dla lubawian zdobywali Daniel Malinowski, Łukasz Lewalski oraz Roman Śnieżawski.

Zawodnicy Motoru Lubawa pojechali do Kozłowa w bojowych nastrojach. Za wszelką cenę chcieli zamazać środową porażkę w Wojewódzkim Pucharze Polski. Lubawianie bardzo dobrze rozpoczęli mecz ze Startem, już w 7. minucie prowadzenie gościom dał Daniel Malinowski. W 20. minucie na 2:0 podwyższył Łukasz Lewalski. Gospodarze byli zadziwieni takim przebiegiem spotkania, ale otrząsnęli się i jeszcze przed przerwą doprowadzili do remisu. Najpierw kontaktową bramkę zdobył Marcin Kruk w 35. minucie, a pięć minut później wyrównał Konrad Majewski.

W drugiej połowie Start Kozłowo chciał pójść za ciosem i zdobyć następne bramki, na szczęście bezskutecznie. Motorowcy po raz kolejny pokazali pazur w końcówce spotkania i przechylili szalę zwycięstwa na swoja korzyść. W 86. minucie komplet punktów zapewnił Motorowi Roman Śnieżawski. Po tej wygranej drużyna z Lubawy awansowała na drugie miejsce w tabeli i ma tylko jedno oczko straty do liderującego Stomilu II Olsztyn.