Rozpędzony Motor dalej nie do zatrzymania!

Omulew Wielbark 0:3 Motor Lubawa (0:2)

W meczu 11. kolejki o mistrzostwo IV ligi drużyna Motoru pewnie ograła na wyjeździe Omulew Wielbark 3:0.

Lubawianie udali się do Wielbarka z zamiarem umocnienia się na pozycji vicelidera. Cel wydawał się dość trudny do zrealizowania, bo gospodarze na własnym boisku byli do tej pory niepokonani i na pięć spotkań u siebie wygrali wszystkie. Jak się później okazało były to tylko statystyki, a "Motorowcy" pokazali swoją siłę piłkarzom z Wielbarka. Już w 3 minucie Łukasz Lewalski szybko zaskoczył rywali i wyprowadził Motor na prowadzenie. W 16 minucie gry było już 2:0, pewnym strzałem bramkarza gospodarzy pokonał Tomasz Śnieżawski, a kibice Omulwi z niepokojem patrzyli na poczynania swoich zawodników.

Druga połowa miała być przełomowa dla zawodników z Wielbarka, ale tak się nie stało. W 52 minucie decydujący cios zadał kapitan drużyny, Marek Śnieżawski i przypieczętował zwycięstwo 3:0. Tym samym "Motorowcy" umocnili się na drugim miejscu w tabeli i tracą do liderującego Stomilu II jedno oczko.

Skład Motoru: Malanowski - Burchart, Grochocki (55' Wodzicki), Marchlewski, Żak, Józefowicz, R.Śnieżawski (80' Olejniczak), Lewalski (46' Kruszewski), Świgoń (25' Zasuwa), T.Śnieżawski, M.Śnieżawski