"Lider" Lubawa!

Motor Lubawa 1:0 Mamry Giżycko (0:0)

W spotkaniu 12. kolejki o mistrzostwo IV ligi, podopieczni Arkadiusza Matza pokonali na własnym terenie Mamry Giżycko 1:0.

Drużyna Motoru chciała podtrzymać bardzo dobrą passę i zainkasować kolejne trzy punkty na swoje konto. Z przebiegu pierwszej połowy wynikało, że będzie to bardzo trudne zadanie. Goście byli bardziej zorganizowani, stwarzali sobie więcej sytuacji bramkowcyh, ale za każdym razem dobrze w bramce Motoru spisywał się Jacek Malanowski.

Na drugą połowę to lubawianie wyszli bardziej zdeterminowani by odnieść korzystny rezultat. Goście z minuty na minutę zaczeli tracić sił, a taki zbieg wydarzeń wykorzystali "Motorowcy". W 68 minucie idealne podanie na jedenasty metr otrzymał Tomasz Śnieżawski i pewnym strzałem pokonał bramkarza przyjezdnych. Motor do końca spotkania kontrolował przebieg wydarzeń i po wygranej wskoczył na pierwsze miejsce w tabeli.

Skład Motoru: Malanowski - Żak, Burchart, Marchlewski, Wodzicki, Józefowicz (72' Linkner), T.Śnieżawski, Grochocki (57' Malinowski), Kruszewski (46' Zasuwa), Margalski (82' Brzozowski), M.Śnieżawski